Roland Wallsten oljemålning

721392

ROLAND WALLSTÈN (född 1947): "mot öppet hav", triptyk, signerad och daterad R Wallstén 1988-89, olja på duk, ca 65 x 54 cm vardera

Roland Wallsten oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5518564
2 800
5518559
2 600
5518558
2 400
5518555
5518551

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.