"Non violence" / "Wrap for Peace-Black"

721391

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, efter, - YRJÖ EDELMANN, "Non violence" / "Wrap for Peace-Black", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, numrerad 15/30, stämplad "NVP 2013 (?)", utförd 2017, form: Reuterswärd, dekor: Edelmann, längd 20 cm.

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (7 bud)
5530911
2 600
5528973
2 400
5528721
5528163
1 600
5516865

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.