Peter Dahl

721387

PETER DAHL (född 1934-2019): 29 litografier (nr 41, 42, 43, 45, 47, 48, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, ) i Carl Michael Bellman: Fredmans Epistlar Bokverk med text och förord av Olof Byström och Sven Delblanc, bladmått 29,5x43 och 43x59 cm

Inga synliga skador på litografier, ej fullt genomgången

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl

Budhistorik (5 bud)
5532597
12 000
5531940
3 200
5521593
2 400
5521587
5520550

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.