Karl Mårtens

721384

KARL MÅRTENS (född 1956): färglitografi, skata, signerad, numrerad EA 2/30, bladmått 35,5x55 cm

Obetydligt ytslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Mårtens

Budhistorik (9 bud)
5536626
5536045
5536043
750
5533358
700
5529409
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.