Karl Mårtens litografi

721383

KARL MÅRTENS (född 1956), fågel, sigillstämplad, signerad och numrerad, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 22,5x22,5 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Karl Mårtens  litografi

Budhistorik (4 bud)

5510850
650
5510848
550
5510846
500
5510001

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.