J. Orloff Ryssland

721382

J. ORLOFF (1800-tal): Trojka attackerad av vargar, olja på pannå, Ryssland, 15,5x31,5 cm

Smärre slitage.

Konst, Äldre måleri

J. Orloff Ryssland

Budhistorik (12 bud)
5518794
5 600
5514532
5 400
5518792
5 200
5514532
5 000
5514459
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.