Lars Tunebo

721380

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Brooklyn Bridge, grafiskt blad, signerad samt numrerad HC VIII/XX, bladmått ca 46x65,5 cm; oramad

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Tunebo

Budhistorik (4 bud)

5514779
5507191
5507190
5506879

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.