Alexander Calder

721379

ALEXANDER CALDER, efter, mapp, "Crags and Critter", omslaget är en litografi, osignerad, Galerie Maeght, Zûrich, 1975.

Ytslitage, mindre kantveck, ej komplett.

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Calder

Budhistorik (5 bud)
5521645
550
5521640
500
5521630
5521615
5516767

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.