XXe Siècle Permanence du Sacré XXIV

721378

BOK, "XXe Siècle Permanence du Sacré XXIV", 1964, med en litografi av Hartung, en av Miró samt framsidan av De Bissiére, 31,5 x 24,5 cm.

Sedvanligt slitage, något gulnad, ej fullständigt genomgången.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

5518019
5506606

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.