XXe Siècle Aux sources de l'imaginaire XXV

721377

BOK, "XXe Siècle Aux sources de l'imaginaire XXV", 1965, med litografi av Estéve, 32 x 25 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

5514955
2020-01-12 13:41:16

2020-01-14 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.