Concertino Les enfants dans la prairie

721375

MAPP, "Jose Pierre, Concertino Les enfants dans la prairie, 8 sérigraphies de Maglione, musique de Georg Riedel, Edition sonet Stockholm 1973", 8 serigrafier av Milvia Maglione, varav 7 signerade och numrerade 17/90, mappen numrerad 17/90 och signerad av Milvia Maglione, José Pierre sant Georg Riedel, även innehållandes en EP- skiva.

Smärre slitage.

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Musik, teater, dans, film

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik

2020-01-13 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.