Erik Plöen vas

721370

ERIK PLÖEN, vas, signerad i botten, glaserat stengods, höjd ca 16, diameter 14 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 9

Erik Plöen vas

Budhistorik (24 bud)
5521611
5521628
5521611
1 900
5521617
1 800
5521611
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.