Skåp Norrgavel

721368

NORRGAVEL, klädskåp, med specialbyggd inredning, klädstång samt lådor, höjd ca 210, ca 110x57 cm

Smärre märken, slitage, fläckar, krackelyr.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp Norrgavel

Budhistorik (44 bud)
5518477
12 000
5518472
11 500
5518468
11 000
5518462
10 500
5518452
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.