Norrgavel

721367

NORRGAVEL, klädskåp, höjd ca 210, ca 110x57 cm

Smärre slitage, märken, fläckar, krackelyr

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Norrgavel

Budhistorik (52 bud)
5518498
10 500
5518497
10 000
5518494
9 800
5518493
9 600
5518485
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.