Hörnskänk

721366

HÖRNSKÄNK, 1800-tal, bemålat, invädnigt med hyllor, märkt ano 1863, höjd ca 86, 104x62 cm

Senare bemålning, slitage, renoverat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Hörnskänk

Budhistorik (2 bud)

5511978
5507952

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.