Leksaksbil AB Skoglund & Olson

721362

LEKSAKSBIL, AB Skoglund & Olson, Gefle, Seto modellnr 108, bärgningsbil, vitlackerad, märkt Central-Gartaget, längd ca 25 cm

Slitage/skador, färgbortfall, limrester, krok och lina saknas

Leksaker, Diverse

Monter 29

Budhistorik (17 bud)
5508443
2 400
5516809
5508443
5516807
1 900
5508443
900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.