Hallbord Nk

721354

NORDISKA KOMPANIET, hallbord, omkring 1900-talets mitt, med låda i sargen, mahognyfanér, skyltmärkt R45530 C231051, höjd ca 62, 80x30 cm

Bruksslitage, smärre märken och fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Hallbord Nk

Budhistorik (23 bud)
5518017
1 700
5517986
1 600
5511277
5517984
1 400
5511277
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.