Antia Fröding oljemålning

721353

ANITA FRÖDING (född 1942): "Nejdens Melodi", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 100x120 cm, oramad

Rum 18

Antia Fröding oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5518439
3 400
5518430
3 200
5518418
5518414
2 600
5518408
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.