Bijouterier

721348

BIJOUTERIER, armband, halsband, broscher, örhängen, mm, delvis silver, pastestenar, bl a 1800-tal samt 1900-talets första hälft
PROVENIENS: Stopalo

Stenar saknas, sakdor förekommer

Guld/Smycken, Stopalo

Bijouterier

Budhistorik (21 bud)
5516398
2 400
5514609
5516395
5514609
1 900
5510474
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.