Dockskåpsmöbler

721347

DOCKSKÅPSMÖBLER, 2 lådor, 1900-tal, olika stilar, bl,a funkis, huvudsak i trä
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt, Stopalo

Kundcenter

Dockskåpsmöbler

Budhistorik (9 bud)
5517961
700
5514381
650
5509042
600
5507061
550
5509041
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.