Carl Fredrik Reuterwärd färglitografi

721343

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad Reuterswärd,, 72/100, färglitografi, bildmått ca 94x69 cm

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

5509919
5509187

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.