Fickur i 18 k guld 1800-tal

721341

LEPAUTE, fickur, 18 k guld, ca 1860, Frankrike, Paris, innerlock i metall, cylindergång, boettnr. 12319, diameter 40 mm, vikt ca 38,1 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glas, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur i 18 k guld 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
5515928
2 400
5513716
5510177
5513714
5510177
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.