Salvador Dali Internationell grafik

721340

SALVADOR DALI (1904-1989): Zeus ur La Mythologie, signerad Dali 1964, XV/XX, etsning på japanpapper, bladmått ca 77x56 cm
LITTERATUR: Michler & Löpsinger 116-131

Fack 30

Budhistorik (16 bud)
5517222
5 400
5516500
5 200
5513888
5 000
5516499
5 000
5513888
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.