Spegel nyrokoko

721338

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, fasettslipat göas, höjd 169x69 cm

Slitage, lagningar

Speglar, Diverse

Rum 1

Spegel nyrokoko

Budhistorik (22 bud)
5517353
5516146
3 800
5516033
3 600
5515770
3 400
5515080
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.