Snusflaskor Asien

721332

SNUSFLASKOR, 8 st., porslin, Kina och Japan, 1800-tal, varierande dekor, höjd ca 4-7 cm

Mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Snusflaskor Asien

Budhistorik (25 bud)
5516993
3 400
5517300
3 200
5516993
5517299
2 800
5516993
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.