Hatthylla Newport

721329

HATTHYLLA, bronserad metall, 2000-tal, jugendstil, Newport, längd ca 95 cm

Slitage

Diverse, Hem

Geijersgatan 14, Göteborg

Hatthylla Newport

Budhistorik (18 bud)
5522646
4 600
5522641
4 400
5522634
4 200
5522639
5522634
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.