Soffa

721328

SOFFA, 1930-tal, Upsala Möblerings AB, intarsia, längd ca 202 cm, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med fläckar, bruksslitage, nagg

Möbler, Soffor

Rum 17

Soffa

Budhistorik (17 bud)
5517127
3 800
5517123
3 600
5517119
3 400
5517122
3 400
5517119
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.