Oidentifierad konstnär oljemålning

721325

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Insjölandskap, osignerad, olja på duk, 48x59 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (27 bud)
5518071
6 600
5518009
6 400
5518067
6 200
5518009
6 000
5518056
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.