Barskåp

721314

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, bemålat, inredning av spegelglas, hyllplan i glas, invändigt med belysning, höjd ca 75, 74x40 cm, nyckel medföljer

Kompletterat, senare bemålat, slitage/märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Barskåp

Budhistorik (10 bud)
5518728
2 400
5517282
5517255
1 600
5515880
5515879
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.