Oljemålning 1900-tal

721311

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fågeljakt, otydlig signerad Ka..?, olja på duk, ca 175x115 cm

Rum 9

Oljemålning 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5518763
1 700
5518768
1 600
5518763
5518765
1 400
5518763
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.