Oljemålning 1900-tal

721310

MARTIN ARONSSON-LILJEGRAL (1900-tal): Skogsmotiv, signerad, olja på duk, ca 150x121 cm

Duklagningar

Rum 9

Oljemålning 1900-tal

Budhistorik (33 bud)
5517616
10 000
5516402
9 800
5517614
9 600
5516402
9 400
5517613
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.