Oscar Reuterswärd

721306

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise'' signerad Oscar Reuterswärd 91/90, färglitografi, bildmått ca 46x60 cm

Fack 36

Oscar Reuterswärd

Budhistorik (22 bud)
5517538
1 800
5516605
1 700
5516605
1 600
5517537
5516605
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.