Peter Dahl

721305

PETER DAHL (född 1934): Operascen, signerad Peter Dahl, 363/375, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm

Tavelvagn 1

Peter Dahl

Budhistorik (1 bud)

5511382
2020-01-10 18:43:40

2020-01-13 kl 16:26
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.