Angelica Wiik

721303

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 286/290, bladmått ca 61x42,5 cm

Fack 6

Angelica Wiik

Budhistorik (31 bud)
5517814
2 600
5517862
2 400
5517814
5517855
5517814

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.