Angelica Wiik

721302

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, 199/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x42 cm

Fack 24

Angelica Wiik

Budhistorik (22 bud)
5517880
2 800
5518790
2 800
5517880
2 600
5518777
2 400
5517880

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.