Ulf Greder färglitografi

721300

ULF GREDER (född 1949): "Place S:t Claire", signerad Ulf Greder, numrerad 318/360, färglitografi, ca 72x88 cm

Fack 27

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (17 bud)
5517180
5517166
2 800
5517135
2 600
5517155
2 400
5517135

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.