Lars Jonsson

721298

LARS JONSSON (född 1952): Sparvhök med domherrehona, signerad Lars Jonsson, 201/350, färglitografi, bildstorlek ca 42x61 cm

Fack 24

Lars Jonsson

Budhistorik (9 bud)
5515285
5517171
5515285
850
5512124
5512124
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.