Prismor 18/1900-tal

721296

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

Diverse, Stopalo

Kundcenter

Prismor 18/1900-tal

Budhistorik (19 bud)
5514395
2 600
5514296
2 400
5514048
5514048
1 900
5512961
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.