Klot mm 18/1900-tal

721295

KLOT, mm, till ljuskronor, 18/1900-tal, i låda, ej genomgångna, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Stopalo

Kundcenter

Klot mm 18/1900-tal

Budhistorik (23 bud)
5514774
5 200
5514674
5 000
5514674
4 800
5514773
4 600
5514674
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.