Ljusmanschetter 18/1900-tal

721294

LJUSMANSCHETTER, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

Diverse, Stopalo

Kundcenter

Ljusmanschetter 18/1900-tal

Budhistorik (23 bud)
5514666
1 900
5514294
1 800
5514294
1 700
5512225
1 600
5514293
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.