Bordslystrar

721291

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, för 2 ljus , behängd med prismor, höjd 35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse, Hem, Stopalo

Bordslystrar

Budhistorik (22 bud)
5515262
1 600
5515260
5515246
1 400
5515259
1 400
5515246
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.