Takarmatur jugend

721290

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 4 ljuspunkter, glaskupa, takkopp i mässing, höjd ca 70 cm
PROVENIENS: Stopalo

Gammal el

Belysning, Taklampor, Stopalo

Takarmatur jugend

Budhistorik (9 bud)
5512922
5512402
950
5512232
900
5509940
850
5511792

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.