Ljuskrona mässing

721289

LJUSKRONA, 1900-tal, mässing, för 8 ljus, dekor av örnar, höjd ca 75, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo

Borrad för el, en kedja saknas

Belysning, Ljuskronor, Stopalo

Rum 15

Ljuskrona mässing

Budhistorik (17 bud)
5514427
1 800
5514297
1 700
5514297
1 600
5514422
5514297
900

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.