Axel Zachrison

721287

AXEL ZACHRISON (1884-1944): Snötyngda granar Dalsland, signerad A Zachrison, olja på duk, ca 150x100 cm

Krackelerad, färgbortfall

Rum 19

Axel Zachrison

Budhistorik (15 bud)
5518188
9 400
5518187
9 200
5518181
9 000
5518179
8 800
5518176
8 600

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.