Gustaf III

721284

REGENTPORTRÄTT, Gustaf III, 1700-tal, olja på duk, i samtida bronserad ram, ca 26x20 cm

Smärre färgbortfall, smutisg, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Monter 28

Gustaf III

Budhistorik (35 bud)
5517533
15 000
5517532
14 500
5517020
14 000
5517020
13 000
5517530
12 500

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.