Lars Jonsson litografi

721280

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfåglar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, numrerad 130/175, bildmått ca 42,5x62 cm

Fack 3

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (5 bud)
5515816
2 600
5512957
2 400
5506752
5506084
5505203

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.