Sparrisservis

721278

SPARRISSERVIS, 13 dlr, porslin, 1900-tal, Frankrike, bestående av: 11 tallrikar, såsskål, sparisfat, diameter 23 cm

Nagg, sparisfat med lagning

Keramik/Porslin

Monter 28

Sparrisservis

Budhistorik (14 bud)
5518466
1 300
5518371
5518305
5513270
5518294

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.