Kandelabrar

721277

KANDELABRAR, 1 par, nysilver, 1900-tal, för 3 ljus, löstagbar kandelaberdel, höjd 47 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Kandelabrar

Budhistorik (5 bud)
5516022
650
5508348
600
5506642
550
5506642
5506533

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.