Konsolbord Nyrenässans

721265

TRYMÅBORD/KONSOLBORD, bronserat, 1800-talets slut, nyrenässans, stenskiva, höjd ca 45, 70x30 cm

Senare bronsering, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Konsolbord Nyrenässans

Budhistorik (21 bud)
5515196
2 400
5515110
5512404
5512404
1 900
5515108
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.