Kristallskål Gunnar Cyrén Orrefors

721264

GUNNAR CYRÉN (1931-2013), skål, Orrefors, rutslipad kristall, signerad, höjd ca 13, diameter 27 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 7, Hylla 6

Budhistorik (8 bud)
5517903
1 600
5508178
5509922
1 400
5508178
1 300
5508929

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.